Про програму економічного і соціального розвитку району на 2012 рік

ВОЛИНСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

від 30.12.2011 № 14/3

Про програму економічного і соціального

розвитку району на 2012 рік

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи рішення постійних комісій, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Програму економічного і соціального розвитку району на 2012 рік (далі – Програма) затвердити (додається).

2. Рекомендувати райдержадміністрації:

2.1. Довести до структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських та селищних рад показники Програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік.

2.2. Забезпечити контроль за ходом реалізації завдань, передбачених Програмою та щоквартально розглядати підсумки їх виконання.

2.3. Продовжити роботу з удосконалення форм і методів роботи щодо ефективного управління майном спільної власності територіальних громад сіл та селищ району.

3. Сільським та селищним радам в основу своєї роботи покласти здійснення дієвих заходів по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік на відповідних територіях.

4. Постійним комісіям районної ради розглядати хід реалізації Програми та вносити відповідні пропозиції на розгляд сесії районної ради.

5. Дозволити районній державній адміністрації в установленому порядку вносити поправки до Програми економічного і соціального розвитку району на 2012 рік відповідно до змін і уточнень, що будуть вноситись вищестоящими органами та іншими законодавчими та нормативно-правовими актами.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва та першого заступника голови райдержадміністрації В.П. Сіліхіна.

Голова районної ради І.В. Волошенюк

Рішення №: