Про розмір плати за копіювання або друк документів обсягом більше 10 сторінок, що надаються у виконавчому апараті районної ради

Сесія №:

Л У Ц Ь К А    Р А Й О Н Н А    Р А Д А

ВОЛИНСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

ШОСТЕ    СКЛИКАННЯ

від 20.12.2011 № 13/5

Про розмір плати за копіювання або друк документів обсягом більше 10 сторінок,

що надаються у виконавчому апараті районної ради за запитом на інформацію

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, частини третьої статті 21 Закону України „Про доступ до публічної інформації” та постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740, враховуючи рішення планово - бюджетної постійної комісії, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити розмір плати за копіювання або друк документів обсягом більше 10 сторінок, що надаються у виконавчому апараті районної ради за запитом на інформацію (додається).

2. Начальнику фінансово-господарського відділу, головному бухгалтеру районної ради Захарчук Л.І. забезпечити організацію прийому платежів від запитувачів інформації.

3. Начальнику відділу з питань організаційної роботи районної ради Пилипюк Н.М. оприлюднити рішення у районній громадсько – політичній газеті „Слава праці”.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами, начальника загального відділу районної ради Саву М.В.

Голова ради І.В.Волошенюк

Додатки: