Про доручення виборців, дані депутатам районної ради під час проведення звітів

Сесія №:

Л У Ц Ь К А    Р А Й О Н Н А    Р А Д А

ВОЛИНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

від 04.04.2012 № 16/6

Про доручення виборців, дані депутатам

районної ради під час проведення звітів

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, пунктів 5, 6, 8 статті 17 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, враховуючи рішення постійної комісії з питань депутатської етики, дотримання прав людини, законності та боротьби зі злочинністю, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Перелік доручень виборців, даних депутатам районної ради під час проведення звітів, затвердити (додаток 1).

2. Доручити керівникам управлінь та відділів райдержадміністрації, окремих районних установ, головам виконавчих комітетів сільських та селищних рад вжити невідкладних заходів по реалізації доручень виборців згідно додатку 1 та інформувати районну раду до 01 лютого 2013 року.

3. Доручити голові райдержадміністрації В.М. Демчуку при внесенні змін та доповнень до програми економічного і соціального розвитку району та районного бюджету на 2012 рік врахувати доручення виборців згідно додатку 1 до цього рішення.

4. Контроль за виконанням доручень виборців покласти на заступників голови райдержадміністрації та членів Президії районної ради.

Голова районної ради І.В. Волошенюк

Додатки: