Про затвердження структури комунального некомерційного підприємства „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги”

Луцька районна рада
33/01-02

Р  О  З  П  О  Р  Я  Д  Ж  Е  Н  Н  Я

Про затвердження структури

комунального некомерційного підприємства

Луцький районний центр первинної

медико – санітарної допомоги”

Відповідно до статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та на виконання рішення районної ради від 26.07.2018 № 29/4 „Про комунальне  некомерційне підприємство „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги”:

1. Затвердити структуру комунального некомерційного підприємства „Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги” з 01 листопада  2020 року (структура додається).

2. Визнати  таким, що втратило  чинність розпорядження голови районної ради від 21.08.2020 № 24/01-02 „Про затвердження структури комунального некомерційного підприємства „Луцький районний центр первинної          медико – санітарної допомоги”.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова ради:
В.В. Приходько