Луцька районна рада
16-07-2014
Рішення:

.

Заслухавши звіт заступника голови районної державної адміністрації Сидорчука А.А. „Про виконання Програми економічного та соціального розвитку району на 2013 рік та здійснення районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень ” та відповідно до пункту 4 статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

Вирішила:

1.Інформацію прийняти до відома.

2.Доручити заступнику голови районної державної адміністрації Сидорчуку А.А. виступити з інформацією по даному питанню на пленарному засіданні районної ради.

3.Рекомендувати сесії районної ради затвердити даний звіт.

Голова планово – бюджетної

постійної комісії                                                                  Бехнюк В.М.

Заступник голови постійної

комісії з питань економіки,

земельних відносин, екології

та розвитку підприємництва                                            Гроголь Л.І.

Рішення/протокол:
Рішення