Луцька районна рада
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ, ДОТРИМАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ, ЗАКОННОСТІ ТА БОРОТЬБИ ЗІ ЗЛОЧИННІСТЮ
Рішення:

.

Заслухавши інформацію начальника управління фінансів районної державної адміністрації Бусель Лесі Вадимівни Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2018року № 34/16 „Про районний бюджет на 2019 рік” та відповідно до пункту 4 статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

Вирішила:

1. Інформацію прийняти до відома.

2Рекомендувати постійній комісії районної ради з питань бюджету включити пропозицію депутата районної ради Мельничук О.А. щодо  виділення коштів відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту районної державної адміністрації на придбання путівок для оздоровлення дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування у сумі 75 000 грн. Пропозицію депутата районної ради Лисак О.В. щодо виділення коштів у сумі 5 000 грн. на пальне, рейди службі у справах дітей районної державної адміністрації.

3. Доручити начальнику управління фінансів райдержадміністрації Бусель Л.В. виступити з інформацією по даному питанню на пленарному засіданні районної ради.

Голова комісії                                                                              О.В. Лисак

Рішення/протокол:
Рішення