Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 «Про районний бюджет на 2019 рік»

Луцька районна рада
ПЛАНОВО – БЮДЖЕТНА ПОСТІЙНА КОМІСІЯ
Рішення:

.

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління фінансів районної державної адміністрації Бусель Л.В. та відповідно до пункту 4 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

Вирішила:

1.   Пропозиції управління фінансів районної державної адміністрації прийняти за основу.

2. Погодити запропоновані пропозиції з наступними змінами та доповненнями до розподілу коштів за рахунок перевиконання дохідної частини загального фонду районного бюджету станом на 01 жовтня 2019 року:

2.1.  Здійснити перерозподіл субвенції Гіркополонківській сільській раді: зменшити призначення на ремонт ФАПу в с. Ратнів на 5 тис. грн., спрямувати 5 тис. грн. на оплату робіт з освітлення вул. Шкільна та Першотравнева в с. Лаврів (всього 200 тис.грн).

2.2 Зменшити призначення Коршівській сільській раді на будівництво огорожі біля ФАПу на 340 тис. грн.; розподілити ці кошти наступним чином:

- 140 тис. грн. – Коршівській сільській раді на придбання матеріалів для встановлення огорожі навколо ФАПу і спортивного майданчика;

- 130 тис.грн. - Коршівській сільській раді на виконання робіт з встановлення огорожі навколо ФАПу і спортивного майданчика;

- 70 тис. грн - на виконання заходів районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2020 роки для забезпечення діяльності Федерації футболу.

2.3. Кошти, виділені відділу освіти та культури райдержадміністрації на капітальний ремонт котелень с. Чаруків та с. Коршів, в сумі 200 тис. грн. перенаправити КП «Райтеплобуд» на підготовку котелень до запуску:

- 40 тис. грн - на завершальні та пусконалагоджувальні роботи по твердопаливній котельні ЗЗСО с. Чаруків;

- 160 тис. грн - на нове будівництво котельної установки модульної (КУМ) на твердому паливі для обслуговування ФАПу та ЗЗСО с.Коршів;

2.4. Виділити КНП «Торчинська районна лікарня»:

100 тис. грн. – на придбання обладнання;

100 тис. грн. – на проведення поточного ремонту приймально-діагностичного відділення.

3. Доручити районній державній адміністрації подати на затвердження районній раді погоджені постійною комісією з питань бюджету зміни до рішення районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 «Про районний бюджет на 2019 рік».

4. Рекомендувати     районній    раді   затвердити     погоджені   постійною комісією з питань бюджету зміни до рішення районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 «Про районний бюджет на 2019 рік».

Голова постійної комісії                                                      В.Б. Веремчук

Рішення/протокол:
Рішення