Луцька районна рада
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІКИ, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, ЕКОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА
24-10-2019
Рішення:

.

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу планування та аналізу виконання доходів місцевих бюджетів управління фінансів районної державної адміністрації Ядощук Л.О. „Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 „Про районний бюджет на 2019 рік” та відповідно до пункту 4 статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

Вирішила:

1. Інформацію начальника відділу планування та аналізу виконання доходів місцевих бюджетів управління фінансів районної державної адміністрації Ядощук Л.О. „Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 „Про районний бюджет на 2019 рік” прийняти до відома.

2. Доручити начальнику відділу планування та аналізу виконання доходів місцевих бюджетів управління фінансів районної державної адміністрації Ядощук Л.О.виступити з інформацією по даному питанню на пленарному засіданні районної ради.

Голова комісії:
О.І. Перевознік