Про внесення змін до рішення районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 «Про районний бюджет на 2019 рік»

Луцька районна рада
ПЛАНОВО – БЮДЖЕТНА ПОСТІЙНА КОМІСІЯ
Рішення:

.

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу планування та аналізу виконання місцевих бюджетів управління фінансів районної державної адміністрації Ядощук Л.О.  та відповідно до пункту 4 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

Вирішила:

1.   Пропозиції управління фінансів районної державної адміністрації прийняти за основу.

2. Внести доповнення:

По КНП «Торчинська районна лікарня Луцької районної ради» зменшити призначення в сумі 195 тис.грн, передбачені на придбання матеріалів, та збільшити, відповідно на 195 тис.грн видатки на проведення поточного ремонту приймально-діагностичного відділення.

3. Доручити районній державній адміністрації подати на затвердження районній раді погоджені постійною комісією з питань бюджету зміни до рішення районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 «Про районний бюджет на 2019 рік».

4. Рекомендувати     районній    раді   затвердити     погоджені   постійною комісією з питань бюджету зміни до рішення районної ради від 28 грудня 2018 року № 34/16 «Про районний бюджет на 2019 рік».

Голова постійної комісії                                                          В.Б. Веремчук

Рішення/протокол:
Рішення