Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 47/7 „Про районний бюджет на 2020 рік”

Луцька районна рада
ПЛАНОВО – БЮДЖЕТНА ПОСТІЙНА КОМІСІЯ
10.07.2020
Рішення:

.

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу фінансів районної державної адміністрації Савіцької І.М. та відповідно до пункту 4 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

Вирішила:

1.

Пропозиції відділу фінансів районної державної адміністрації прийняти за основу.

2.

Погодити запропоновані пропозиції з наступними змінами:

- по КП «Райтеплобуд» змінити призначення виділених коштів: 40 тис. грн, передбачених на ремонт котельні ЗЗСО с. Коршів перенаправити  на ремонт котельні ЗЗСО с. Липини;

- надати КП «Райтеплобуд» поворотну фінансову допомогу для закупівлі пелет у сумі 300 тис. грн;

- зменшити субвенцію Коршівській сільській раді на 49  тис.грн та направити її Гіркополонківській сільській раді на придбання матеріалів для встановлення огорожі футбольного поля ЗЗСО;

- виділити 100 тис. грн на поточний ремонт палати інтенсивної терапії приймально-діагностичного відділення та санпропускника КНП «Торчинська районна лікарня Луцької районної ради»       .

3. Доручити районній державній адміністрації подати на затвердження районній раді погоджені постійною комісією з питань бюджету зміни до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 47/7 „Про районний бюджет на 2020 рік”.

4. Рекомендувати     районній    раді   затвердити     погоджені   постійною комісією з питань бюджету зміни до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 47/7 „Про районний бюджет на 2020 рік”.

Голова постійної комісії                                                          В.Б. Веремчук

Голова комісії:
В.Б. Веремчук