Луцька районна рада
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІКИ, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, ЕКОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА
23-04-2014
Рішення:

.

Заслухавши інформацію інспектора адміністративної практики ВДАІ з обслуговування Луцького району Грицюка О.В. „Про виконання районної Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки на 2009 – 2013 роки” та відповідно до пункту 4 статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

Вирішила:

1. Інформацію прийняти до відома.

2. Рекомендувати районній раді продовжити дію програми розвитку дорожнього руху та його безпеки на 2014 рік.

3. Виконавцям даної програми передбачити в заходах встановлення 4 світлофорів (жовтих) в населених пунктах с. Маяки, с. Підгайці, с.Гірка Полонка, с.Боратин.

4. Управлінню фінансів РДА передбачити кошти на виконання заходів при фінансовій можливості.

5. Заслухати виконання програми розвитку дорожнього руху та його безпеки на 2009 – 2013 роки на черговій сесії районної ради.

Голова комісії                                                                                                                 Ярема В.П.

Дата оприлюднення: 23.04.2014р.

Рішення/протокол: