Про погодження перерозподілу видатків за бюджетними призначеннями

Луцька районна рада
ПЛАНОВО – БЮДЖЕТНА ПОСТІЙНА КОМІСІЯ
Рішення:

.

Заслухавши інформацію начальника управління фінансів районної державної адміністрації Бусель Л.В. відповідно до пункту 4 статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

Вирішила:

1. Погодити перерозподіл видатків за бюджетними призначеннями без зміни загального обсягу бюджетних призначень отримувача коштів районного бюджету.

1.1. Погодити перерозподіл видатків за бюджетними призначеннями отримувачу коштів районного бюджету комунальному некомерційному підприємству «Торчинська районна лікарня Луцької районної ради»:

1) зменшити видатки по об’єкту:

- Поточний ремонт приймального відділення комунального некомерційного підприємства «Торчинська районна лікарня Луцької районної ради» – 195 000,00 гривень;

2) збільшити видатки:

- на 195 000,00 гривень на придбання матеріалів комунальному некомерційному підприємству «Торчинська районна лікарня Луцької районної ради».

2. Рекомендувати голові районної державної адміністрації (Яковлев Т.В.) видати відповідне розпорядження.

Голова постійної комісії                                                          В.Б. Веремчук

Рішення/протокол:
Рішення