Про підтримку звернення Ковельської районної ради Волинської області

Луцька районна рада
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ, ДОТРИМАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ, ЗАКОННОСТІ ТА БОРОТЬБИ ЗІ ЗЛОЧИННІСТЮ
15-07-2014
Рішення:

.

Заслухавши інформацію керуючого справами, начальника загального відділу районної ради Муравйової Н.С. та відповідно до пункту 4 статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

Вирішила:

1. Інформацію прийняти до відома.

2. Рекомендувати районній раді підтримати звернення Ковельської районної ради Волинської області.

3. Рекомендувати сільським, селищним радам винести на розгляд виконавчих комітетів місцевих рад питання про впорядкування продажу пива, слабоалкогольних та алкогольних напоїв, тютюнових виробів у роздрібній торговельній мережі відповідних населених пунктів, передбачивши заборону продажу пива (крім безалкогольного), слабоалкогольних та алкогольних напоїв, тютюнових виробів у торговельній мережі, за винятком закладів ресторанного господарства з 22.00 год. вечора до 8.00 год. ранку.

Секретар комісії                                                                                   О.В. Бірук

Рішення/протокол:
Рішення