Луцька районна рада
16-07-2014
Рішення:

.

Заслухавши інформацію голови планово – бюджетної постійної комісії Бехнюка В.М. та відповідно до пункту 4 статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

Вирішила:

1.Інформацію голови планово – бюджетної постійної комісії Бехнюка В.М. „Про підтримку звернення депутатів Ківерцівської районної ради Волинської області прийняти до відома.

2.Рекомендувати сесії районної ради підтримати звернення депутатів Ківерцівської районної ради Волинської області.

Голова планово – бюджетної

постійної комісії                                                                  Бехнюк В.М.

Заступник голови постійної

комісії з питань економіки,

земельних відносин, екології

та розвитку підприємництва                                            Гроголь Л.І.

Рішення/протокол:
Рішення