Про хід виконання Територіальної Програми створення Центру обслуговування платників податків на 2012-2013 роки

Луцька районна рада
ПЛАНОВО – БЮДЖЕТНА ПОСТІЙНА КОМІСІЯ
16-07-2014
Рішення:

.

Заслухавши інформацію заступника начальника Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Ткачука Андрія Михайловича та відповідно до пункту 4 статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія

Вирішила:

1. Інформацію заступника начальника Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Ткачука Андрія Михайловича прийняти до відома.

2. Доручити заступнику начальника Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Ткачука Андрія Михайловича виступити з інформацією по даному питанню на сесії районної ради.

Голова планово – бюджетної

постійної комісії                                                                  Бехнюк В.М.

Заступник голови постійної

комісії з питань економіки,

земельних відносин, екології

та розвитку підприємництва                                            Гроголь Л.І.

Рішення/протокол:
Рішення