Про затвердження порядку денного восьмої чергової сесії районної ради шостого скликання

Сесія №:

Л У Ц Ь К А     Р А Й О Н Н А     Р А Д А

ВОЛИНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

ШОСТЕ     СКЛИКАННЯ

від 14.07.2011 № 8/1

Про затвердження порядку денного

восьмої чергової сесії районної ради

шостого скликання

Відповідно до пункту 14 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада ВИРІШИЛА:

затвердити для розгляду восьмої чергової сесії районної ради шостого скликання такий порядок денний:

1. Про підтримку депутатського запиту Пивовар М.Й. щодо облаштування автобусних зупинок у смт. Торчин.

Інформує: Пивовар М.Й. – депутат районної ради.

2. Про підтримку депутатського запиту Рабчевської В.В. щодо виділення коштів на автомобіль швидкої допомоги.

Інформує: Рабчевська В.В. – депутат районної ради.

3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 1 півріччя 2011 року.

Інформує: Бусель Л.В. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 30 грудня 2010 року №3/2 „Про районний бюджет на 2011 рік”.

Інформує: Бусель Л.В. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

5. Про районну Комплексну програму профілактики злочинності на 2011 - 2015 роки.

Інформує: Смілий В.М. – головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації.

6. Про Районну програму створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2011 – 2015 роки.

Інформує: Дмитрук С.М.- начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

7. Різне.

Голова районної ради І. В. Волошенюк