Про затвердження порядку денного шістнадцятої чергової сесії районної ради шостого скликання

Сесія №:

Л У Ц Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШОСТЕ  СКЛИКАННЯ

Про затвердження порядку денного

шістнадцятої чергової сесії районної

ради шостого скликання

Відповідно до пункту 14 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА:

затвердити для розгляду шістнадцятої чергової сесії районної ради шостого скликання такий порядок денний:

1.Про підтримку депутатського запиту депутатів Голій О.В., Прийми Л.І., Приймачук І.П.

Інформує: Голій О.В. – депутат районної ради.

2.Про підтримку депутатського запиту Бучака М.В.

Інформує: Бучак М.В. – депутат районної ради.

3.Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку району на 2011 рік та здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень.

Звітує: Демчук В.М. – голова районної державної адміністрації.

4.Звіт постійної комісії з питань депутатської етики, дотримання прав людини, законності та боротьби зі злочинністю.

Інформує: Філозоф М.В. – голова постійної комісії з питань депутатської етики, дотримання прав людини, законності та боротьби зі злочинністю.

5.Про доручення виборців, дані депутатам районної ради під час проведення звітів.

6.Про внесення змін до рішення районної ради від 30 грудня 2011 року № 14/2 „Про районний бюджет на 2012 рік”.

Інформує: Бусель Л.В. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

7.Про затвердження Положення про матеріальне заохочення працівників виконавчого апарату Луцької районної ради.

Інформує: Захарчук Л.І. – начальник фінансово – господарського відділу, головний бухгалтер районної ради.

8.Про районну цільову соціальну програму підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року.

Інформує: Сидорук Ю.С. – заступник начальника районного відділу освіти райдержадміністрації.

9.Про затвердження середнього розміру вартості харчування дітей у дитячих дошкільних навчальних закладах району.

Інформує: Члек І.Ю. – начальник управління праці та соціального захист населення райдержадміністрації.

10.Про заходи з розвитку туризму до районної Програми розвитку культури і туризму на період 2011-2015 років.

Інформує: Васильковський А.М. – начальник правління економіки райдержадміністрації.

11.Про районну Програму висвітлення діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування та додаткової економічної підтримки Луцької районної громадсько - політичної газети „Слава праці” на 2012-2015 роки.

Інформує: Лапків М.С. – редактор районної громадсько – політичної газети „Слава праці”.

12.Про Територіальну програму створення Центру обслуговування платників податків на 2012-2013 рік.

Інформує: Павлова Т.К. – заступник начальника Луцької ОДПІ Волинської області Державної податкової служби.

13.Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку особистих селянських господарств Луцького району на 2011-2015 роки.

Інформує: Шилік В.В. – заступник голови райдержадміністрації, начальник управління агропромислового розвитку.

14.Про розпорядження голови районної ради та голови районної державної адміністрації, видані в міжсесійний період.

Інформує: Волошенюк І.В. – голова районної ради.

Голова районної ради І.В. Волошенюк

Рішення №: