Про затвердження порядку денного п’ятнадцятої позачергової сесії районної ради шостого скликання

Сесія №:

Л У Ц Ь К А    Р А Й О Н Н А    Р А Д А

ВОЛИНСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

ШОСТЕ   СКЛИКАННЯ

від 24.01. 2012 №15/1

Про затвердження порядку денного

п’ятнадцятої позачергової сесії районної

ради шостого скликання

Відповідно до пункту 14 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА:

затвердити для розгляду п’ятнадцятої позачергової сесії районної ради шостого скликання такий порядок денний:

1. Про підтримку депутатського запиту Мазурик В.В. щодо ремонту дороги в с. Веселе.

Інформує: Мазурик В.В. – депутат районної ради.

2. Про підтримку депутатського запиту депутатської фракції ПП „Фронт змін” щодо ремонту дороги до с. Богушівка.

Інформує: Марков В.М. – депутат районної ради.

3. Про Програму інформатизації Луцького району на 2012-2014 роки.

Інформує: Калитюк В.В. – заступник керівника апарату, начальник відділу організаційно - кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

4. Про затвердження „Районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2012-2016 роки”.

Інформує: Корнелюк І.В. – головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

5. Про затвердження звіту „Про виконання районного бюджету за 2011 рік”.

Інформує: Бусель Л.В. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 30 грудня 2011 року № 14/2 „Про районний бюджет на 2012 рік”.

Інформує: Бусель Л.В. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

7. Про районну Програму „Обдарованість” на 2012 рік.

Інформує: Тарасенко М.М. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

8. Про надання дозволу на реорганізацію фельдшерсько - акушерських пунктів.

Інформує: Доброгурський В.З. – заступник головного лікаря Луцької центральної районної лікарні.

Голова районної ради І.В. Волошенюк

Рішення №: