Про затвердження порядку денного першого пленарного засідання тринадцятої чергової сесії районної ради шостого скликання

Сесія №:

Л У Ц Ь К А    Р А Й О Н Н А    Р А Д А

ВОЛИНСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

ШОСТЕ    СКЛИКАННЯ

від 20.12.2011 № 13/1

Про затвердження порядку денногопершого пленарного засідання

тринадцятої чергової сесії районної ради шостого скликання

Відповідно до пункту 14 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА:

затвердити для розгляду першого пленарного засідання тринадцятої чергової сесії районної ради шостого скликання такий порядок денний:

1. Про звіт голови районної ради.

Звітує: Волошенюк І.В. – голова районної ради.

2. Про визначення строків проведення звітів депутатів районної ради.

Інформує: Філозоф М.В. – голова постійної комісії районної ради з питань депутатської етики, дотримання прав людини, законності та боротьби зі злочинністю.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 30 грудня 2010 року №3/2 „Про районний бюджет на 2011 рік”.

Інформує: Бусель Л.В. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

4. Про розмір плати за копіювання або друк документів обсягом більше 10 сторінок, що надаються у виконавчому апараті районної ради за запитом на інформацію.

Інформує: Захарчук Л.І. – начальник фінансово – господарського відділу, головний бухгалтер районної ради.

5. Про Комплексну програму енергозбереження Луцького району на 2012-2014 роки.

Інформує: Шум М.А. – начальник відділу розвитку інфраструктури райдержадміністрації.

6. Про затвердження Програми соціального захисту на 2012-2017 роки.

Інформує: Члек І.Ю. – перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

7. Про затвердження Програми зайнятості населення Луцького району на 2012 -2013 роки.

Інформує: Овадюк І.А. – директор районного центру зайнятості.

8. Про затвердження Районної цільової соціальної програми „Молодь Волині” на 2011-2015 роки.

Інформує: Крочук І.Ю. – начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

9. Про Статут Торчинської районної лікарні.

Інформує: Коновал А.М. – головний лікар Торчинської районної лікарні.

10. Про план роботи районної ради на 2012 рік.

Інформує: Пилипюк Н.М. – начальник відділу з питань організаційної роботи районної ради.

11. Про розпорядження голови районної державної адміністрації, видані в міжсесійний період.

Інформує: Капасюк М.С. – керівник апарату райдержадміністрації.

Голова районної ради І.В. Волошенюк

Рішення №: