Сесія №:

ВОЛИНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

ШОСТЕ     СКЛИКАННЯ

від 11.11.2011 № 11/9

Про структуру, чисельність виконавчого апарату

районної ради та витрати на його утримання

Відповідно до пункту 4 частини 1 статті 43, пункту 3 частини 6 статті 55, частини 3 статті 58 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи рішення постійних комісій районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити структуру та чисельність виконавчого апарату Луцької районної ради (додається).

2.Фінансовому управлінню Луцької районної державної адміністрації передбачати видатки на утримання районної ради та її виконавчого апарату при формуванні бюджету на 2012 рік та наступні роки відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Вважати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 26 березня 2010 року № 30/7 „Про структуру, чисельність виконавчого апарату районної ради та витрати на його утримання”.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради І.В. Волошенюка.

Голова ради І.В. Волошенюк

Додатки: