Про стан законності та злочинності на території Луцького району

Сесія №:

Л У Ц Ь К А    Р А Й О Н Н А    Р А Д А

ВОЛИНСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

ШОСТЕ   СКЛИКАННЯ

від 27.12.2011 № 13/16

Про стан законності та злочинності

на території Луцького району

Відповідно до пункту 36 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 51-1 Закону України „Про прокуратуру”, статті 7 Закону України „Про міліцію”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію прокурора Луцького району Веніславського В.В. „Про стан законності та правопорядку на території Луцького району у 2011 році та вжиті заходи прокурорського реагування з метою забезпечення конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави” взяти до відома.

2. Інформацію заступника начальника Луцького РВ УМВС України у Волинській області Жука А.А. „Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Луцького РВ УМВС України у Волинській області на території Луцького району” взяти до відома.

Голова районної ради І.В. Волошенюк

Рішення №: