Про підтримку усного депутатського запиту Бучака М.В. щодо внесення змін до графіку руху автобуса Луцьк – Милушин

Сесія №:

Л У Ц Ь К А    Р А Й О Н Н А    Р А Д А

ВОЛИНСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

ШОСТЕ   СКЛИКАННЯ

від 27.12.2011 № 13/15

Про підтримку усного депутатського запиту

Бучака М.В. щодо внесення змін до графіку руху

автобуса Луцьк – Милушин

Відповідно до статей 21, 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, пункту 7 статті 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати усний депутатський запит Бучака М.В. щодо внесення змін до графіку руху автобуса Луцьк – Милушин в частині введення додаткового ранкового та післяобіднього рейсу для ефективного забезпечення довозу дітей до навчальних закладів.

2. Доручити голові районної ради Волошенюку І.В. направити даний запит начальнику Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Кирильчуку Л.О. для розгляду та вирішення питання по суті.

3. Про результати розгляду запиту проінформувати районну раду у термін, передбачений чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради І.В.Волошенюка.

Голова районної ради І.В.Волошенюк

Рішення №: