Про підтримку депутатського запиту Рабчевської В.В. щодо виділення коштів на автомобіль швидкої допомоги

Сесія №:
Номер:

Л У Ц Ь К А     Р А Й О Н Н А     Р А Д А

ВОЛИНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

ШОСТЕ     СКЛИКАННЯ

від 14.07.2011 №8/3

Про підтримку депутатського запиту

Рабчевської В.В. щодо виділення коштів

на автомобіль швидкої допомоги

Відповідно до статей 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», пункту 7 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати депутатський запит Рабчевської В.В. щодо виділення коштів на автомобіль швидкої допомоги (додається).

2. Доручити голові районної ради Волошенюку І.В. направити даний запит головному лікарю Луцької центральної районної лікарні Коновалу С.М. та голові Луцької районної державної адміністрації Демчуку В.М. для розгляду та вирішення по суті.

3. Про результати розгляду питання проінформувати районну раду у термін, передбачений чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради І.В.Волошенюка.

Голова районної ради І.В.Волошенюк

Рішення №: