Про підтримку депутатського запиту Пивовар М.Й. щодо облаштування автобусних зупинок у смт Торчин

Сесія №:
Номер:
  1. УКРАЇНА
  2. Л У Ц Ь К А     Р А Й О Н Н А     Р А Д А
  3. ВОЛИНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ
  4. ШОСТЕ     СКЛИКАННЯ
  5. РІШЕННЯ

від 14.07.2011 №8/2

Про підтримку депутатського запиту

Пивовар М.Й. щодо облаштування

автобусних зупинок у смт. Торчин

Відповідно до статей 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», пункту 7 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати депутатський запит Пивовар М.Й. щодо облаштування автобусних зупинок у смт Торчин по вул. Луцькій та Незалежності. (додається).

2. Доручити голові районної ради Волошенюку І.В. направити даний запит начальнику Служби автомобільних доріг у Волинській області Посполітаку А.Г. для розгляду та вирішення по суті.

3. Про результати розгляду питання проінформувати районну раду у термін, передбачений чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради І.В.Волошенюка .

Голова районної ради І.В. Волошенюк

Рішення №: