Про підтримку депутатського запиту Гроголя Л.І. щодо відновлення зупинки по вул. Рівненській у селі Струмівка

Сесія №:

Л У Ц Ь К А     Р А Й О Н Н А     Р А Д А

ВОЛИНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

від 11.11.2011№ 11/2

Про підтримку депутатського запиту

Гроголя Л.І. щодо відновлення зупинки

по вул. Рівненській у селі Струмівка

Відповідно до статей 21, 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, пункту 7 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Підтримати депутатський запит Гроголя Л.І. щодо відновлення зупинки по вул. Рівненській у селі Струмівка (додається).

2.Доручити голові районної ради Волошенюку І.В. направити даний запит начальнику Служби автомобільних доріг у Волинській області Посполітаку А.Г. для розгляду та вирішення питання по суті.

3.Про результати розгляду питання проінформувати районну раду у термін, передбачений чинним законодавством.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради І.В.Волошенюка.

Голова районної ради І.В.Волошенюк

Рішення №: