Про підтримку депутатського запиту фракції «Фронт Змін» щодо будівництва та облаштування автобусної зупинки у селі Чаруків

Сесія №:
Номер:

Л У Ц Ь К А     Р А Й О Н Н А     Р А Д А

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

Від 14.09.2011№ 10/2

Про підтримку депутатського запиту

фракції «Фронт Змін» щодо

будівництва та облаштування

автобусної зупинки у селі Чаруків

Відповідно до статей 21, 22 Закону України « Про статус депутатів місцевих рад» , пункту 7 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА :

1. Підтримати депутатський запит фракції «Фронт Змін» щодо будівництва та облаштування автобусної зупинки у с.Чаруків на трасі Горохів - Луцьк ( додається).

2. Доручити голові районної ради Волошенюку І.В. направити даний запит начальнику Служби автомобільних доріг у Волинській області Посполітаку А.Г. для розгляду та вирішення питання по суті.

3. Про результати розгляду питання проінформувати районну раду у термін, передбачений чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради І.В.Волошенюка .

Голова районної ради І.В.Волошенюк

Пилипюк 727141