Про підтримку депутатського запиту Бучака М.В.

Сесія №:

Л У Ц Ь К А    Р А Й О Н Н А    Р А Д А

ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШОСТЕ  СКЛИКАННЯ

від 22.06.2012№ 18/4

Про підтримку депутатського запиту

Бучака М.В.

Відповідно до статей 21, 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, пункту 7 статті 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” , районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати депутатський запит Бучака М.В. щодо врегулювання релігійної ситуації в с.Маяки Луцького району та щодо передачі у власність релігійної громади УПЦ - КП с.Маяки – Сирники Свято-Покровського храму (додається).

2. Доручити голові районної ради Волошенюку І.В. направити даний запит голові Волинської обласної державної адміністрації Клімчуку Б.П. та Волинській обласній раді для розгляду та вирішення питання по суті.

3. Волинській обласній державній адміністрації та Волинській обласній раді про результати розгляду запиту проінформувати районну раду у термін, передбачений чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради Волошенюка І.В.

Голова районної ради І.В.Волошенюк

Рішення №: