Про підтримку депутатського запиту Бучака М.В.

Сесія №:

Л У Ц Ь К А    Р А Й О Н Н А    Р А Д А

ВОЛИНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ШОСТЕ   СКЛИКАННЯ

від 04.04.2012 №16/3

Про підтримку депутатського запиту

Бучака М.В.

Заслухавши запит депутата Бучака М.В. щодо капітального ремонту та облаштування санітарних вузлів у загальноосвітній школі І- ІІІ ст. с. Маяки та відповідно до статей 21, 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад” , пункту 7 статті 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати депутатський запит Бучака М.В. до районної державної адміністрації щодо капітального ремонту та облаштування санітарних вузлів у загальноосвітній школі І- ІІІ ст. с. Маяки.

2. Доручити голові районної ради Волошенюку І.В. направити даний запит голові Луцької районної державної адміністрації Демчуку В.М. та заступнику начальника відділу освіти райдержадміністрації Сидоруку Ю.С. для розгляду та вирішення по суті.

3. Про результати розгляду питання проінформувати районну раду у термін, передбачений чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради Волошенюка І.В.

Голова районної ради І.В. Волошенюк

Рішення №: