Про підтримку депутатського запиту Бучака М.В.

Сесія №:

Л У Ц Ь К А    Р А Й О Н Н А    Р А Д А

ВОЛИНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ШОСТЕ   СКЛИКАННЯ

від 27.12.2011 № 13/14

Про підтримку депутатського запиту

Бучака М.В. щодо облаштування

пішохідних переходів та встановлення

інформаційно - вказівних дорожніх знаків

Відповідно до статей 21, 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, пункту 7 статті 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати депутатський запит Бучака М.В. щодо облаштування пішохідних переходів у селах Зміїнець, Милуші, Маяки, Сирники та встановлення інформаційно - вказівних дорожніх знаків (початок населених пунктів) сіл Буків, Милушин, Моташівка (запит додається).

2. Доручити голові районної ради Волошенюку І.В. направити даний запит начальнику Служби автомобільних доріг у Волинській області Посполітаку А.Г. для розгляду та вирішення питання по суті.

3. Про результати розгляду запиту проінформувати районну раду у термін, передбачений чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради І.В. Волошенюка.

Голова районної ради І.В.Волошенюк

Рішення №: