Про підтримку депутатського запиту Борейчука Г.І. щодо надання інформації про проведений ремонт дороги в с. Промінь по вул. Ветеранів

Сесія №:

Л У Ц Ь К А    Р А Й О Н Н А    Р А Д А

ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШОСТЕ  СКЛИКАННЯ

від 22.06.2012 № 18/2

Про підтримку депутатського запиту

Борейчука Г.І. щодо надання інформації

про проведений ремонт дороги в с. Промінь

по вул. Ветеранів

Відповідно до статей 21, 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, пункту 7 статті 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати депутатський запит Борейчука Г.І. щодо надання інформації про проведений ремонт дороги в с.Промінь по вул. Ветеранів ( додається).

2. Доручити голові районної ради Волошенюку І.В. направити даний запит голові Луцької районної державної адміністрації Демчуку В.М. для розгляду та вирішення по суті.

3. Голові Луцької районної державної адміністрації Демчуку В.М. про результати розгляду запиту проінформувати районну раду у термін, передбачений чинним законодавством.

4. Виконавчому апарату районної ради результати розгляду запиту опублікувати в районній громадсько – політичній газеті „Слава праці”.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради Волошенюка І.В.

Голова районної ради І.В. Волошенюк

Рішення №: