Про надання згоди на безоплатну передачу майна

Сесія №:

Л У Ц Ь К А     Р А Й О Н Н А     Р А Д А

ВОЛИНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

ШОСТЕ   СКЛИКАННЯ

від 11.11.2011 № 11/6

Про надання згоди на безоплатну

передачу майна

Відповідно до пункту 20 статті 43, пункту 5 статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Положення про порядок відчуження основних засобів, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району”, затвердженого рішенням районної ради від 24 січня 2003 року № 6/7, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на передачу у безоплатне користування майно: ноутбук Toshiba Satellite A-200-23j, 16 GB 200GB, DVDrw, HO2600WIFI, BT, Cam, VHP, 27kg, сумка, маніпулятор-миша на загальну вартість п’ять тисяч вісімнадцять гривень, що знаходилось на балансі Луцької районної ради, комунальному підприємству ,,Архітектурно-проектне бюро Луцького району”.

2. Виконавчому апарату районної ради провести передачу майна згідно чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради І.В. Волошенюка.

Голова районної ради І.В. Волошенюк

Рішення №: