Опис:

Відповідно до статей 43 та 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рекомендацій постійної комісії з питань освіти, інформаційного простору, культури та мови, національного та духовного розвитку, соціального захисту населення, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та туризму, міжнародного співробітництва, зовнішньо-економічних зв’язків від _______№ ____ «Про проєкт рішення «Про звернення щодо підтримки законопроекту №5657 «Проєкт Закону про фортифікацію борошна»», районна рада

Вирішила:

1.Схвалити звернення районної ради щодо підтримки законопроекту №5657 «Проєкт Закону про фортифікацію борошна» (додається).

2.Надіслати  це  звернення  Голові  Верховної  Ради  України   Стефанчуку Р.О., голові фракції у Верховній Раді політичної партії «Слуга народу» Арахамії Д.Г., голові фракції у Верховній Раді політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Тимошенко Ю.В., голові фракції у Верховній Раді політичної партії «Голос» Железняку Я.І., співголовам фракції політичної партії «Європейська солідарність» Герасимову А.В., Геращенко І.В., співголовам фракції політичної партії «Опозиційна платформа «За життя»» Бойко Ю.А., Рабіновичу В.З., голові депутатської групи «Довіра» Кулінічу О.І.

Білик, Максимяк  247077

Дата оприлюднення 01.11.2021