Про заходи щодо реформування сфери надання адміністративних послуг

Луцька районна рада
107/01-02
09.09.2011

від 09.09.2011 № 107/01-02

Про заходи щодо реформування сфери
надання адміністративних послуг

Відповідно до частини 7 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та керуючись розпорядженням голови Волинської обласної державної адміністрації від 10 серпня 2011 року № 328:
1. Визначити Бас Інну Леонідівну – радника - консультанта голови ради з питань соціально – економічного та культурного розвитку відповідальною особою за організацію та проведення інвентаризації послуг, що надаються районною радою та створеними нею органами.
2. Бас І.Л. спільно з начальниками відділів виконавчого апарату районної ради підготувати перелік послуг, що надаються районною радою та створеними нею органами.
3. Бас І.Л. подати вищезазначену інформацію головному управлінню економіки облдержадміністрації та управлінню економіки Луцької райдержадміністрації.
4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу з питань організаційної роботи районної ради – Пилипюк Н.М.

Бас 722421

Голова ради: