Про вжиття заходів з метою запобігання нещасним випадкам у Луцькій районній раді

Луцька районна рада
44/01-02

Р  О  З  П  О  Р  Я  Д  Ж  Е  Н  Н  Я

Про вжиття заходів з метою

запобігання нещасним випадкам

у Луцькій районній раді

Відповідно до статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337, на виконання пункту 9 Акту Н-1/П від 16.12.2020, за результатами розслідування нещасного випадку, що стався під час виконання трудових обов’язків 04.12.2020 з начальником фінансово-господарського відділу, головним бухгалтером районної ради Крук Русланою Іванівною:

1. Вжити заходи щодо запобігання подібним нещасним випадкам, а саме:

1.1. Довести до відома працівників районної ради обставини та причини нещасного випадку.

1.2. Провести позаплановий інструктаж з охорони праці працівників районної ради.

2. Доручити начальнику відділу з питань організаційної роботи районної ради (відповідальній особі за охорону праці у виконавчому апараті районної ради) Яценюк Ю.В. здійснити заходи на виконання пункту 1 даного розпорядження.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження лишаю за собою.

Голова ради                                                            О.В. Омельчук

Яценюк 722421