Про визначення відповідальних з питань запобігання корупційним проявам серед посадових осіб районної ради

Луцька районна рада
131/01-02
24.10.2011

від 24.10.2011 № 131/01-02

Про визначення відповідальних з питань запобігання

корупційним проявам серед посадових осіб районної ради

Відповідно до Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції”, методичних рекомендацій з питань запобігання та протидії корупції, затверджених наказом Головного управління державної служби України від 26 грудня 2007 року № 337, з метою підвищення ефективності роботи з профілактики корупційних діянь:

1. Визначити відповідальними:

1.1. Саву Марію Володимирівну, керуючого справами, начальника загального відділу районної ради – за координацію роботи з питань запобігання корупційним проявам.

1.2. Муравйову Наталію Сергіївну, радника – консультанта голови ради з питань юридичного забезпечення діяльності ради – за організацію роботи з питань запобігання корупційним проявам.

1.3. Лігерко Лілію Федорівну, головного спеціаліста відділу з питань організаційної роботи районної ради – за виконання заходів з питань запобігання корупційним проявам.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної ради від 25 січня 2007 року № 10/1.2 „Про покладення виконання функцій з питань запобігання корупційним проявам серед державних службовців районної ради”.

Голова ради:
І.В. Волошенюк