Луцька районна рада
113/01-02
21.09.2011

від 21.09.2011 № 113/ 01 – 02

Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення
вакантних посад посадових осіб виконавчого апарату районної ради

1.Відповідно до статті 10 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців” (із змінами) та розпорядження голови районної ради від 21 вересня 2011 року № 111/ 01 – 02 „Про Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчого апарату районної ради” утворити конкурсну комісію для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчого апарату районної ради в складі:

голова комісії – Сава Марія Володимирівна – керуюча справами, начальник загального відділу районної ради;

заступник голови комісії – Пилипюк Наталія Михайлівна – начальник відділу з питань організаційної роботи районної ради;

секретар комісії – Муравйова Наталія Сергіївна – радник – консультант голови ради з питань юридичного забезпечення діяльності ради;

члени комісії:

– Захарчук Людмила Іванівна – начальник фінансово - господарського відділу, головний бухгалтер районної ради;
– Патрай Ніна Олексіївна – начальник відділу трудового архіву районної ради;
– Бас Інна Леонідівна – радник – консультант голови ради з питань соціально – економічного та культурного розвитку.

2. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної ради „Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчого апарату районної ради” від 21 травня 2010 року № 51/01-02.

Муравйова 722421

Голова ради: