Про створення робочої групи

35/01-02

Р  О  З  П  О  Р  Я  Д  Ж  Е  Н  Н  Я

Про створення робочої групи

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико – біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID – 19 № 114 від 17.10.2020 «Про перепрофілювання закладів охорони здоров’я, які внесені до Переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID – 19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2» та у зв’язку із значним ростом захворюваності на коронавірусну хворобу жителів міста Луцьк та Луцького району:

1. Створити робочу групу щодо розгляду питання перепрофілювання комунального підприємства «Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради», як цілісного майнового комплексу для надання медичної допомоги хворим на COVID – 19, у складі:

керівник групи:

Приходько Валентин Васильович – голова районної ради;

секретар групи:

Муравйова Наталія Сергіївна – керуючий справами, начальник загального відділу районної ради;

члени групи:

Коновал Сергій Михайлович – директор комунального підприємства «Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради»;

Веремчук Вадим Богданович – голова постійної комісії районної ради з питань бюджету;

Пивовар Марія Йосипівна – голова постійної комісії районної ради з гуманітарних питань;

Перевознік Ольга Іванівна – голова постійної комісії районної ради з питань економіки, земельних відносин, екології та розвитку підприємництва;

Лисак Олександра Валеріївна – голова постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, депутатської етики, законності та боротьби зі злочинністю;

Гвоздецький Олексій Ярославович – голова фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Члек Ігор Юрійович – голова фракції Аграрної партії України;

Гроголь Леонід Іванович – голова фракції «СОЛІДАРНІСТЬ» ;

Гончарук Яна Олександрівна – голова фракції ПП «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

2. Членам робочої групи детально вивчити питання щодо перепрофілювання КП «Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради» на інфекційний шпиталь для лікування хворих  на коронавірусну хворобу COVID – 19.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова ради:
В.В. Приходько