Про створення Організаційного комітету з підготовки та проведення І етапу змагань серед депутатів Луцького району ІІ Всеукраїнської спартакіади

Луцька районна рада
35/01-02
22.03.2012

від 22.03.2012 № 35/01-02

Про створення Організаційного комітету

з підготовки та проведення І етапу змагань

серед депутатів Луцького району

ІІ Всеукраїнської спартакіади

Відповідно до листа Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України від 08.02.2012р. №04-34/15/75, розпорядження голови Волинської обласної ради від 15.03.2012 № 78-р:

1. Створити Організаційний комітет з підготовки та проведення І етапу змагань серед депутатів Луцького району ІІ Всеукраїнської спартакіади згідно додатку 1.

2. Організаційному комітету з підготовки та проведення І етапу змагань ІІ Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Луцького району розробити Положення про проведення І етапу змагань Всеукраїнської спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад та визначити терміни проведення зазначених змагань.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова ради:
І.В. Волошенюк