Про скликання сімнадцятої позачергової сесії районної ради шостого скликання

Луцька районна рада
82/01-02
21.06.2012

від 21.06.2012 № 82/01-02

Про скликання сімнадцятої

позачергової сесії районної

ради шостого скликання

Враховуючи складну соціальну напругу в нашому суспільстві з приводу спроб прийняття Закону України „Про засади державної мовної політики”, що не сприяє політичній стабільності, порозумінню та суспільній злагоді та відповідно до частин 4, 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати сімнадцяту позачергову сесію районної ради шостого скликання 22 червня 2012 року об 09 годині 00 хв.

2. На розгляд сесії винести питання:

- Про звернення депутатів Луцької районної ради щодо недопустимості запровадження в Україні другої державної мови та наступу на українську мову як конституційно закріплену єдину державну.

- Про звернення Луцької районної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення мінімальної закупівельної ціни на молоко.

3. На сесію запросити депутатів районної ради, представників преси.

4. Сесію провести в залі засідань районної ради.

5. Чергову сесію районної ради оголошену на 22 червня 2012 року на 10.00 годину рахувати вісімнадцятою черговою сесією районної ради шостого скликання.

Голова ради:
І.В. Волошенюк