Про скликання шістнадцятої чергової сесії районної ради шостого скликання

Луцька районна рада
25/01-02
06.03.2012

від 06.03.2012 № 25/01-02

Про скликання шістнадцятої чергової
сесії районної ради шостого скликання

Відповідно до частин 4, 9, 12 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:
1. Скликати шістнадцяту чергову сесію районної ради шостого скликання 4 квітня 2012 року об 10 годині 00 хв.
2. На розгляд сесії винести питання:
− Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку району на 2011 рік та здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень.
− Звіт постійної комісії з питань депутатської етики, дотримання прав людини, законності та боротьби зі злочинністю.
− Про доручення виборців, дані депутатам районної ради під час проведення звітів.
− Про внесення змін до рішення районної ради від 30 грудня 2011 року № 14/2 „Про районний бюджет на 2012 рік”.
− Про затвердження Положення про матеріальне заохочення працівників виконавчого апарату Луцької районної ради.
− Про районну цільову соціальну програму підвищення якості шкільної природничо - математичної освіти на період до 2015 року.
− Про затвердження середнього розміру вартості харчування дітей у дитячих дошкільних навчальних закладах району.
− Про заходи з розвитку туризму до районної Програми розвитку культури і туризму на період 2011-2015 років.
− Про районну Програму висвітлення діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування та додаткової економічної підтримки Луцької районної громадсько - політичної газети „Слава праці” на 2012-2015 роки.
− Про територіальну програму створення Центру обслуговування платників податків на 2012-2013 роки.
− Про розпорядження голови районної ради та голови районної державної адміністрації, видані в міжсесійний період.
− Інші.
3. На сесію запросити заступників голови райдержадміністрації, прокурора району, керівників районних установ та організацій, що не є депутатами районної ради, сільських та селищних голів, представників преси.
4. Сесію провести в залі засідань районної ради.

Голова ради:
І.В. Волошенюк