Про скликання п’ятдесят третьої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Луцька районна рада
34/01-02

Р  О  З  П  О  Р  Я  Д  Ж  Е  Н  Н  Я

Про скликання п’ятдесят третьої

позачергової сесії районної ради

сьомого скликання

Відповідно до частин 4, 5 статті 46, частин 6, 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та листа Луцької районної державної адміністрації від 28 жовтня 2020 року № 1879/20/2-20 про скликання сесії районної ради:

1. Скликати п'ятдесят третю позачергову сесію районної ради сьомого скликання 29.10.2020 року о 15 годині 00 хвилин.

2. На розгляд сесії винести питання:

- Про комунальне підприємство «Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради».

Про передачу комунального підприємства «Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району у комунальну власність Підгайцівської сільської ради.

Про передачу комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр Луцької районної ради» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району у комунальну власність Підгайцівської сільської ради.

- Про внесення змін  та доповнень до Комплексної програми розвитку галузі агропромислового комплексу Луцького району на 2016-2020 роки.

- Про затвердження Порядку надання та використання коштів районного бюджету на виконання Комплексної програми розвитку галузі агропромислового комплексу Луцького району на 2016-2020 роки в новій редакції.

Про внесення змін до контракту з генеральним директором комунального некомерційного підприємства «Луцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги» Чертюк О.П.

- Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Коршів Коршівської сільської ради Луцького району Волинської області.

Про передачу транспортних засобів зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району у комунальну власність Підгайцівської сільської ради.

Різне.

3. На сесію запросити депутатів районної ради, голову райдержадміністрації, першого заступника голови райдержадміністрації, окремих керівників районних установ та організацій, що не є депутатами районної ради.

4. Сесію провести в залі засідань районної ради.

Голова ради:
В.В. Приходько