Про скликання п’ятдесят четвертої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Луцька районна рада
37/01-02

Р  О  З  П  О  Р  Я  Д  Ж  Е  Н  Н  Я

Про скликання п’ятдесят четвертої

позачергової сесії районної ради

сьомого скликання

Відповідно до частин 4, 5 статті 46, частин 6, 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати п'ятдесят четверту позачергову сесію районної ради сьомого скликання 13.11.2020 року о 16 годині 00 хвилин.

2. На розгляд сесії винести питання:

- Про звернення депутатів Луцької районної ради щодо недопущення повного перепрофілювання комунального підприємства «Луцька центральна районна лікарня Луцької районної ради» як цілісного майнового комплексу для надання медичної допомоги хворим на COVID – 19.

Різне.

3. На сесію запросити депутатів районної ради, голову райдержадміністрації, першого заступника голови райдержадміністрації, окремих керівників районних установ та організацій, що не є депутатами районної ради.

4. Сесію провести в залі засідань районної ради.

Голова ради:
В.В. Приходько