Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу трудового архіву районної ради

Луцька районна рада
90/01-02
02.07.2012

від 02.07.2012 № 90/01-02

Про проведення конкурсу на

заміщення вакантної посади

начальника відділу трудового

архіву районної ради

Відповідно до статті 10 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців” (із змінами), розпоряджень голови районної ради від 21 вересня 2011 року № 111/01 – 02 „Про Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчого апарату районної ради” та від 27 червня 2012 року № 89/01 – 02 „Про внесення зміни до Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчого апарату районної ради”:

1. Провести конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу трудового архіву районної ради.

2. Начальнику відділу з питань організаційної роботи районної ради Пилипюк Н.М. інформацію про проведення конкурсу, термін подання заяв для участі в ньому, вимоги до кандидатів поширити через засоби масової інформації відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова ради:
І.В. Волошенюк