Про постійно діючу комісію районної ради по списанню матеріальних цінностей

Луцька районна рада
86/01-02
22.06.2012

від 22.06.2012 № 86/01-02

м.Луцьк

Про постійно діючу комісію районної ради

по списанню матеріальних цінностей

Відповідно до статті 10 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", Інструкції з інвентаризації основних засобів нематеріальних активів, товарно – матеріальних цінностей, грошових коштів і документів, розрахунків та інших статей балансу, затвердженої наказом головного управління Державного казначейства України 30.10.2998 року № 90, з метою проведення інвентаризації протягом року та списання майна що знаходиться на балансі Луцької районної ради, яке непридатне для подальшого використання, затвердити постійно діючу комісію районної ради по списанню матеріальних цінностей, а саме:

Голова комісії :

Муравйова Наталія Сергіївна - керуючий справами, начальник загального відділу районної ради

Члени комісії :

Захарчук Людмила Іванівна - начальник фінансово-господарського відділу, головний бухгалтер районної ради,

Пилипюк Наталія Михайлівна - начальник відділу з питань організаційної роботи районної ради,

Яблонська Валентина Володимирівна - головний спеціаліст загального відділу районної ради,

Лігерко Лілія Федорівна - головний спеціаліст відділу з питань організаційної роботи районної ради,

Михальчук Олена Володимирівна - секретар керівника районної ради.

Голова ради:
І.В. Волошенюк