Про нагородження Почесною грамотою районної ради та оголошення Подяки голови районної ради

Луцька районна рада
119/01-02
27.09.2011

від 27.09.2011№ 119/01-02
 м.Луцьк

Про нагородження Почесною грамотою районної ради та
оголошення Подяки голови районної ради

І. За сумлінне відношення до праці, активну популяризацію книги, вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек:

Нагородити Почесною грамотою районної ради:

Кальчик Лілію Вадимівну – бібліотекаря с. Коршовець Луцької районної централізованої бібліотечної системи.

Оголосити Подяку голови районної ради:

Гурницькій Галині Федорівні – завідувачу бібліотеки – філії с.Лаврів Луцької районної централізованої бібліотечної системи.

ІІ. За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток естетичного виховання підростаючого покоління та з нагоди Міжнародного дня музики:

Нагородити Почесною грамотою районної ради:

Приймачук Ілону Петрівну – викладача по класу вокалу та сопілки Рокинівської школи мистецтв.

Оголосити Подяку голови районної ради:

Романову Андрію Валерійовичу – викладачу по класу ударних інструментів Гіркополонківської дитячої музичної школи.

Голова ради:
І. В. Волошенюк