Щодо вирубки багаторічних насаджень на території Чаруківської сільської ради

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Впродовж місяця на території Чаруківської сільської ради проводиться вирубка (зріз та корчування) багаторічних насаджень на землях державної власності розташованих за межами вищезгаданого населеного пункту та на земельних ділянках, які перебувають у власності громадян для ведення садівництва.

Також додатково повідомляю, що даний факт в березні 2019 було зафіксовано працівниками Луцького районного відділення поліції Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області.

Відповідно до статей 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» прошу Вас на основі врахування екологічних, економічних, соціальних, правоохоронних та інших суспільних інтересів громади здійснити відповідні заходи та провести перевірку щодо законності вирубки, (вирізу) дерев на території Чаруківської сільської ради.

Додаток: викопіювання з публічної кадастрової карти на 1 аркуші.

Депутат районної ради                                                                   Віталій Пудлік