Про погодження проекту рішення порядку денного тридцять другої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

ЛУЦЬКА       РАЙОННА        РАДА

Президія

від 05.12.2018 № 1

Про погодження проекту рішення

порядку денного тридцять другої

позачергової сесії районної ради

сьомого скликання

Керуючись статтею 57 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  президія районної ради

ВИРІШИЛА:

Погодити наступний  проект рішення порядку денного двадцять восьмої позачергової сесії районної ради, а саме:

1. Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту на 2018 – 2020 роки.

Інформує: Авраменко С.З. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

2. Про внесення змін до районної Програми соціального захисту дітей, профілактики бездоглядності та правопорушень в дитячому середовищі на 2018 2022 роки.

Інформує: Гладчук Л.Г. – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

3. Про внесення змін до Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2018 2019 роки.

Інформує: Приходько В.В. – голова районної ради.

4. Про надання згоди на безоплатну передачу майна та приміщень котелень ЗОШ І – ІІІ ст. смт Торчин, ЗОШ І – ІІІ ст. с. Садів.

Інформує: Ткачик О.В. – директор комунального підприємства „Луцьке”.

5. Про надання згоди на безоплатну передачу майна та адміністративного приміщень територіального центру соціального обслуговування (надання  соціальних послуг) Луцького району.

Інформує: Сургент Ю.Ю. – директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцького району.

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 25/30 „Про районний бюджет на 2018 рік”.

Інформує: Бусель Л.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації.

7. Про можливе наступне вивільнення, працівників установ, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Луцького району.

Інформує: Яковлев Т.В. – голова районної державної адміністрації.

8. Про контракт з директором комунального підприємства „Луцьке”.

Інформує: Шкльода М.О. – радник – консультант голови ради з питань соціально – економічного та культурного розвитку (уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції).

9. Про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради.

Інформує: Муравйова Н.С. – керуючий справами, начальник загального відділу районної ради.

10. Про встановлення надбавки за вислугу років голові районної ради.

11. Про внесення змін до персонального складу президії районної ради.

Інформує: Приходько В.В. – голова районної ради.

12. Про звернення депутатів Луцької районної ради до Керуючого Волинською єпархією Української православної церкви єпископа Нафанаїла щодо участі в обєднавчому соборі Православної Церкви в Україні.

Інформує: Назарчук В.П. – депутат районної ради.

13. Різне

Голова президії                                                                            В.В. Приходько

Дата прийняття:
05.11.2018