Про погодження проекту рішення порядку денного двадцять п’ятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

ЛУЦЬКА       РАЙОННА        РАДА

Президія

від   22.12.2017  №  2

Керуючись статтею 57 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  президія районної ради   ВИРІШИЛА:

Погодити наступний  проект рішення порядку денного двадцять п’ятої  позачергової сесії районної ради, а саме:

1. Про підтримку депутатського запиту Назарчука В.П. щодо виділення коштів.

Інформує: Назарчук В.П. – депутат районної ради.

2. Про підтримку депутатського запиту Котка О.М. щодо виділення коштів.

Інформує: Котко О.М. – депутат районної ради.

3. Про підтримку депутатського запиту Дячуна І.М. щодо виділення коштів на ремонт дороги.

Інформує: Дячун І.М. – депутат районної ради.

4.  Про підтримку депутатського запиту Коменди В.П. щодо виділення коштів.

Інформує: Коменда В.П. – депутат районної ради.

5. Про внесення змін до Програми інформатизації та комп’ютерного захисту інформаційних ресурсів при казначейському обслуговуванні бюджетних коштів Луцького району на 2017 рік.

Інформує: Гніровський Ю.В.  начальник управління Державної казначейської служби України у Луцькому районі Волинської області.

6. Про внесення змін до районної цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2017 - 2021 роки.

Інформує: Гладчук Л.Г. – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

7. Про надання згоди на безоплатну передачу майна до комунальної власності Боратинської сільської ради.

Інформує: Хомич О.С. – начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації.

8. Про надання згоди на безоплатну передачу майна до комунальної власності Городищенської сільської ради.

9. Про створення комунальної установи „Інклюзивно – ресурсний центр Луцької районної ради”.

10. Про припинення діяльності загальноосвітньої школи І ступеня с. Тарасове Луцької районної ради Волинської області.

Інформує: Хомич О.С.  начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації.

11. Про Районну програму „Обдарованість” на 2018 рік.

12. Про внесення змін до Програми організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Луцького району на 2018 рік.

Інформує: Хомич С.О. – начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації.

13. Про затвердження Програми соціального захисту на 2018 – 2020 роки.

Інформує: Авраменко С.З. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

14. Про продовження терміну дії на 2018 рік „Програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017 рік.”

15. Про виключення з переліку закладів культури базової мережі Луцького району бібліотек - філій с. Городище – 2, с. Несвіч.

Інформує: Зінчук В.М.завідувач сектору культури райдержадміністрації.

16. Про надання згоди на безоплатну передачу майна бібліотек – філій с. Городище – 2, с. Несвіч.

Інформує: Зінчук В.М.   завідувач сектору культури райдержадміністрації.

17. Про виключення з переліку закладів культури базової мережі Луцького району бібліотек – філій с. Боратин, с. Промінь, с. Коршовець, с. Городище – 1.

Інформує: Зінчук В.М.завідувач сектору культури райдержадміністрації.

18. Про надання згоди на безоплатну передачу майна бібліотек - філій с. Боратин, с. Промінь, с. Коршовець, с. Городище – 1.

Інформує: Зінчук В.М.  завідувач сектору культури райдержадміністрації.

19. Про надання згоди на безоплатну передачу майна медичних закладів у комунальну власність Заборольської сільської ради.

Інформує: Чертюк О.П. – в. о. головного лікаря комунального закладу „Луцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги”.

20. Про надання згоди на безоплатну передачу майна медичних закладів у комунальну власність Боратинської сільської ради.

21. Про надання згоди на безоплатну передачу майна медичних закладів у комунальну власність Городищенської сільської ради.

22. Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради в частині передачі нерухомого майна.

Інформує: Шкльода М.О – радник – консультант голови ради з питань юридичного забезпечення діяльності ради.

23. Про надання згоди на безоплатну передачу майна приміщення котельні ЗОШ І-ІІІ ст. с. Городище – 2.

Інформує: Ткачик О.В. – директор комунального підприємства „Луцьке”.

24. Про надання згоди на безоплатну передачу майна приміщення котельні ЗОШ І-ІІІ ст. с. Боголюби.

Інформує: Ткачик О.В. – директор комунального підприємства „Луцьке”.

25. Про надання згоди на безоплатну передачу майна приміщення котельні ЗОШ І-ІІІ ст. с. Боратин.

Інформує: Ткачик О.В. – директор комунального підприємства „Луцьке”.

26. Про встановлення комунальному підприємству „Луцьке” тарифів на виробництво та постачання теплової енергії.

Інформує: Ткачик О.В. – директор комунального підприємства „Луцьке”.

27. Про районний бюджетна 2018 рік.

Інформує: Бусель Л.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації.

28. Про план роботи районної ради на І півріччя 2018 року.

Інформує: Приходько В.В. – голова районної ради.

29. Про визначення строків проведення звітів депутатів районної ради сьомого скликання перед виборцями.

Інформує: Приходько В.В. – голова районної ради.

30. Про контракт з директором комунального підприємства „Луцьке”.

31. Різне.

Голова президії                                                                    В.В. Приходько

Дата прийняття: