Про погодження проекту рішення порядку денного двадцять четвертої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

ЛУЦЬКА       РАЙОННА        РАДА

Президія

від   24.11.2017  №  1

Про погодження проекту рішення

порядку денного двадцять четвертої

позачергової сесії районної ради

сьомого скликання

Керуючись статтею 57 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  президія районної ради

ВИРІШИЛА:

Погодити наступний  проект рішення порядку денного двадцять четвертої позачергової сесії районної ради, а саме:

1. Про визнання повноважень депутата районної ради сьомого скликання Фіца А.П.

Інформує: Денисюк Р.Я. – голова Луцької районної виборчої комісії Волинської області.

2. Про підтримку депутатського запиту Коменди В.П. щодо виділення коштів.

Інформує: Коменда В.П. – депутат районної ради.

3. Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту на 2012 – 2017 роки.

Інформує: Авраменко С.З. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

4. Про внесення змін до списку присяжних.

Інформує: Муравйова Н.С. – керуючий справами, начальник загального відділу районної ради.

5. Про районну Програму соціального захисту дітей, профілактики бездоглядності та правопорушень в дитячому середовищі на 2018 – 2022 роки.

Інформує: Гладчук Л.Г. – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

6. Про виконання районної цільової соціальної Програми реформування системи закладів для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Інформує: Гладчук Л.Г. – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

7. Про затвердження Програми організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Луцького району на 2018 рік.

Інформує: Хомич О.С. – начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації.

8. Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради.

9. Про передачу транспортного засобу.

Інформує: Шкльода М.О. – радник – консультант голови ради з питань юридичного забезпечення діяльності ради.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані в оренду СГПП „Рать” для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташовані за межами населених пунктів Гіркополонківської сільської ради Луцького району Волинської області.

11. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для експлуатації та обслуговування споруд об’єктів передачі електроенергії, площею 0,1432 га, що намічена для передачі в оренду ПАТ „Волиньобленерго” і розташована за межами населених пунктів Княгининівської сільської ради Луцького району Волинської області.

12. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для експлуатації та обслуговування споруд об’єктів передачі електроенергії, площею 0,0108 га, що намічена для передачі в оренду ПАТ „Волиньобленерго” і розташована за межами населених пунктів Ратнівської сільської ради Луцького району Волинської області.

13. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для експлуатації та обслуговування споруд об’єктів передачі електроенергії, площею 0,0085 га, що намічена для передачі в оренду ПАТ „Волиньобленерго” і розташована за межами населених пунктів Радомишльської сільської ради Луцького району Волинської області.

14. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для розміщення  та обслуговування ліній електропередач, будівель та  споруд з метою  передачі та розподілення електроенергії, площею 0,0045 га, що намічена для передачі в оренду ПАТ „Волиньобленерго” і розташована за межами населених пунктів Баківцівської сільської ради Луцького району Волинської області.

15. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для розміщення  та обслуговування ліній електропередач, будівель та споруд з метою передачі та розподілення електроенергії, площею 0,0126 га, що намічена для передачі в оренду ПАТ „Волиньобленерго” і розташована за межами населених пунктів Чаруківської сільської ради Луцького району Волинської області.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 9,0700 га, що надана в оренду громадянину Шабалі Руслану Ярославовичу для риборозведення розташованої за межами населених пунктів Радомишльської сільської ради Луцького району Волинської області.

17. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради.

18. Про внесення змін до рішення районної ради від 26.12.2016 № 15/9 „Про районний бюджет на 2017 рік”.

Інформує: Бусель Л.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації.

19. Про внесення змін до персонального складу постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, депутатської етики, законності та боротьби зі злочинністю.

Інформує: Приходько В.В. – голова районної ради

20. Різне.

Голова президії                                                                   В.В. Приходько

Дата прийняття: