Про погодження проекту рішення порядку денного двадцять першої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

ЛУЦЬКА       РАЙОННА        РАДА

Президія

від   09.06.2017  № 1

Про погодження проекту рішення

порядку денного  двадцять першої

позачергової сесії районної ради

сьомого скликання

Керуючись статтею 57 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  президія районної ради

ВИРІШИЛА:

Погодити наступний  проект рішення порядку денного двадцять першої позачергової сесії районної ради, а саме:

1. Про підтримку депутатського запиту Котка О.М. щодо надання матеріальної допомоги на лікування Королю Г.В.

Інформує: Котко О.М. – депутат районної ради.

2. Про підтримку депутатського запиту Пудліка В.Г. щодо надання матеріальної допомоги на лікування Федорчук А.Л.

Інформує: Пудлік В.Г. – депутат районної ради.

3. Про підтримку депутатського запиту Пудліка В.Г. щодо надання інформації.

Інформує: Пудлік В.Г. – депутат районної ради.

4. Про підтримку депутатського запиту Пивовар М.Й щодо фінансової підтримки Районного будинку школяра.

Інформує: Пивовар М.Й. – депутат районної ради.

5. Про підтримку депутатського запиту Федорчука С.Л. щодо виділення коштів для ремонту паркану ДНЗ „Дзвіночок” с. Чаруків.

Інформує: Федорчук С.Л. – депутат районної ради.

6. Про внесення змін та доповнень до Програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017 рік.

Інформує: Авраменко С.З. – начальник управління соціального захист населення райдержадміністрації.

7. Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства „Луцьке”.

Інформує: Ткачик О.В. – директор КП  „Луцьке”.

8. Про внесення змін до рішення районної ради від 26.12.2016 № 15/9 „Про районний бюджет на 2017 рік”.

Інформує: Бусель Л.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації.

9. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2017 рік при здійсненні  будівництва об’єктів за рахунок коштів районного  бюджету.

Інформує: Приходько В.В. – голова районної ради.

10. Різне.

Голова президії                                                                   В.В. Приходько

Дата прийняття:
09.06.2017